Niektóre myśli powinny zostać niewypowiedziane

Niektóre myśli powinny zostać niewypowiedziane z tego prostego powodu, że są one sformułowane w sposób uwłaczający ludzkiej godności. Szczególnie mężczyźni brylują w przedmiotowym postrzeganiu innych ludzi - a w szczególności kobiet. Dlatego ich sposób myślenia jest tak bliski pospolitym zwierzętom.
laski

Czytaj dalej 10.08.2010. 05:27

Każdy ma prawo do rozrywki

Rozrywka to kategoria rozumiana tak szeroko, że można pod nią podciągnąć praktycznie wszystko. Jednocześnie jednak zbyt szerokie obejmowanie pojęcia rozrywki przez wszystkich zainteresowanych prowadzić może do nieporozumień o bardzo głębokim podłoży socjologiczno-społecznym
gry dla dorosłych

Czytaj dalej 10.08.2010. 05:16

Problem nie oznacza końca

Problemy spotykają nas wszystkich - zarówno te mniejsze, jak i te większe. Kłopoty są częścią naszego życia i musimy umieć sobie z nimi radzić, czy się nam to podoba, czy też nie. Najlepiej jednak być po prostu przygotowanym na to, że kłopot w danej sytuacji może się po prostu pojawić.
feromony

Czytaj dalej 10.08.2010. 04:57

Wystarczą słowa

Tort, świeczki, goście, przyjęcie, radość... i tak co roku. Urodziny są bez wątpienia lub przynajmniej być powinny, czasem, w którym rodzina jednoczy się wokół solenizanta, obdarowuje go podarunkami, ale przede wszystkim pokazuje, że o nim pamięta.
artykuły dla dzieci

Czytaj dalej 10.08.2010. 02:30

Kobieta i młotek

Naprawy, majsterkowanie, remonty, tynkowanie, murowanie – wszystkie te określenia od zarania dziejów kojarzą się nam z mężczyznami. Silny, przystojny, spalony słońcem murarz pracujący na budowie... lub ten przygarbiony, łysiejący, z dużym piwnym brzuchem, ale jednak facet!
remonty łazienek Poznań

Czytaj dalej 09.08.2010. 07:51

Młodzi mają pod górkę

To smutne, ale wg najnowszych publikacji badających popularność słów kluczowych używanych podczas wyszukiwania w internecie informacji, okazuje się, że jednym z najczęściej wpisywanych jest słowo... „kredyt”.
wesele Szczecin

Czytaj dalej 09.08.2010. 07:50

Która kamera mnie bierze?

Jeszcze kilka lat tamu cała Polska żyła programami reality-show. Pierwszym i najpopularniejszym jak do tej pory, był oczywiście Big Brother. Grupa całkowicie obcych sobie ludzi została zamknięta w niewielkim domu, a każdy ich krok śledziły kamery.
monitoring Poznań

Czytaj dalej 09.08.2010. 07:43

Przygotuj się do zimy

Lato powoli mija. Już niedługo ponownie rozpocznie się najbardziej nielubiana przez kierowców pora roku – zima. Zasypane śniegiem auta, zamarznięte szyby i zamki, to problemy, z którymi niemal codziennie będą musiały zmierzyć się miliony Polaków.
wymiana opon Poznań

Czytaj dalej 06.08.2010. 08:38

Leć, Adam, leć!

Dostęp do morza i gór, to możliwości, którymi nie mogą pochwalić się wszystkie kraje. Jako Polacy mamy więc ogromne szczęście i coroczną szansę na spędzenie udanego urlopu w kraju. Mimo że pogoda nas nie rozpieszcza nadmorskie kurorty cieszą się sporym powodzeniem.
obozy zimowe

Czytaj dalej 06.08.2010. 08:15

Pomysł na...

Lato to czas, gdy dni są dłuższe, praca łatwiejsza a urlop częstszy. Nic więc dziwnego, że wielu z nas rozpiera energia i chęci działania. Zwykle skupiają się one na planowaniu wyjazdów i wypoczynku, jednak czasem zdarza się, że pomimo wolnego czasu zmuszeni jesteśmy zostać w domu.

Czytaj dalej 05.08.2010. 04:47

Wyjazdy do Francji

Wyjazdy studenckie są teraz na fali. Nie można się temu dziwić. Jest to oferta doskonale dopasowana do potrzeb młodych ludzi, dla których ważniejsze od komfortowego pokoju jest przebywanie w doskonałej atmosferze i korzystanie ze świetnych stoków.

Czytaj dalej 23.07.2010. 05:26

<< Pierwszy < Poprzednia [23 / 23] Następna > Ostatni >>