W mieście...

zorbingŻycie w mieście nie stwarza nam zbyt wielu okazji do regularnego wysiłku fizycznego, który przecież jest nam potrzebny dla normalnego funkcjonowania organizmu. Jego brak sprawia, że trudniej nam zwalczać codzienny stres, pogarsza się nasze samopoczucie, odczuwamy bóle kręgosłupa i ogólny marazm.

Czytaj dalej 18.08.2010. 08:55

Zdrowa konkurencja

Mimo ze rynek konsol do gier w dalszym ciągu się rozwija, wbrew opiniom popularnym jeszcze kilka lat temu, nie zagroził on w znaczący sposób komputerom domowym.
gry wojenne

Czytaj dalej 18.08.2010. 08:48

Ten obcy

Podobno przybysze z kosmosu od dawna już żyją wśród nas. Znakomicie się maskują, dzięki czemu bardzo rzadko zostają rozpoznani. W takich przypadkach, oczywiście, rządy danych krajów nie ujawniają żadnych informacji.
bajki dla dzieci

Czytaj dalej 18.08.2010. 08:12

Komu w drogę temu śmierć

Wystarczy włączyć telewizor, by dowiedzieć się dlaczego na polskich drogach codziennie zdarza się tyle wypadków. Oczywiście – z powodu alkoholu, złego stanu technicznego aut oraz nadmiernej szybkości.
gry samochodowe

Czytaj dalej 18.08.2010. 07:42

Nie obgryzaj!

Życie w ciągłym biegu, coraz wyżej stawiana nam poprzeczka, kłopoty ze snem i regeneracją organizmu – to tylko niektóre, najważniejsze problemy dotyczące większości nie tylko nas – Polaków, a wywołujące silny, przewlekły stres i zdenerwowanie.
tipsy

Czytaj dalej 17.08.2010. 01:25

Każdy z nas jest inny

Kto powiedział, że wszystko to, co wywołuje ogromne emocje, jest wciągające i warte zainteresowania, nieodłącznie musi wiązać się z ekstremalnym wysiłkiem, ryzykiem i spontanicznością?
sudoku

Czytaj dalej 17.08.2010. 01:23

Cofnąć czas

Nawet najbardziej przezorny i świadomy użytkownik komputera popełnia czasem błędy. Jedne mniej, drugie bardziej dramatyczne w skutkach. Największym, najczęstszym i najpoważniejszym jest, niestety, przypadkowe usunięcie ważnych plików.
odzyskiwanie danych

Czytaj dalej 17.08.2010. 01:20

Myśl pozytywnie

Wiele kobiet zastanawia się nad tym jak to jest być ładną. Niepotrzebnie, ponieważ każda kobieta jest ładna na swój sposób. Wystarczy tylko odkryć w sobie to, co czyni ją ładną. Atrybuty kobiecości często są nie tym, czego się spodziewamy.
bielizna erotyczna

Czytaj dalej 11.08.2010. 05:49

Białe zęby

Aby białe zęby mieć, trzeba mocno tego chcieć. Nie jest kłamstwem stwierdzenie, że do dobrego wyglądu i stanu jamy ustnej potrzebna jest przede wszystkim wola, dzięki której będziemy mogli wykonywać te wszystkie czynności oczyszczające i lecznicze, które umożliwią nam cieszenie się białym uśmiechem do późnej starości.
dentysta Poznań

Czytaj dalej 11.08.2010. 03:27

Lato - czas dbania o siebie

Latem łatwiej jest dbać o swoje zdrowie i formę. Ciepłe temperatury sprzyjają aktywności fizycznej na wolnym powietrzu, która jest dużo przyjemniejsza od wyciskania z siebie siódmych potów na siłowni, czy na sali gimnastycznej.
odzież sportowa
Każdy z nas latem może dużo więcej. Ciepłe słońce, przyjazna temperatura i długie dni to idealne warunki do tego, by od czasu do czasu przewietrzyć się i pobiegać na wolnym powietrzu. Oczywiście nie każdy ma warunki ku temu, by założyć odzież sportową i wybrać się potruchtać. Odzież sportowa jednak może być noszona również w innych okazjach. Oczywiście nie należy polecać zakładania jej na własny ślub (choć i takie przypadki notowano) jednak nie ulega wątpliwości, że noszenie jej jest niezwykle korzystne dla naszego organizmu. Ułatwia ona odprowadzenie ciepła i zapobiega przegrzaniu - jest więc idealna na letnie upały.

11.08.2010. 03:00

Weź ster w swoje ręce

Już kilka lat temu producenci gier komputerowych zaczęli zastanawiać się nad urozmaiceniem tej formy rozrywki. W tym celu zaczęły powstawać specjalne joysticki i pady, które reagowały na sytuację przedstawioną w grze.
gry dla dzieci

Czytaj dalej 10.08.2010. 06:52

Polacy - naród wybrany do purytanizmu

Tak było jeszcze do niedawna - Polacy chowali się po kątach, uciekali przed własną seksualnością tak daleko, jak tylko to było możliwe. Jednakże od pewnego czasu sytuacja się zmienia i staje całkiem znośna. Polacy na nowo się odkrywają i starają się korzystać ze zdobytej wiedzy.
anal

Czytaj dalej 10.08.2010. 05:44