Leć, Adam, leć!

Dostęp do morza i gór, to możliwości, którymi nie mogą pochwalić się wszystkie kraje. Jako Polacy mamy więc ogromne szczęście i coroczną szansę na spędzenie udanego urlopu w kraju. Mimo że pogoda nas nie rozpieszcza nadmorskie kurorty cieszą się sporym powodzeniem.
obozy zimowe
Któż nie chciałbym przecież przejść boso po plaży czy wykąpać się w morzu. Popularne rozgrywki siatkówki i piłki plażowej oraz imprezy do białego rana przyciągają coraz więcej turystów.
Dla osób lubiących skrajnie odmienne klimaty Polska zaoferować może przepiękne góry i doliny. Wiek turystów odwiedzających Tatry i Zakopane ciągle spada. Niesłabnącą popularnością cieszą się również obozy zimowe, na których młodzi adepci białego szaleństwa, a szczególnie skoków narciarskich, trenują nasz, prawie już narodowy sport. Oczywiście tzw. bum nastąpił w tym samym czasie, gdy Adam Małysz zaczął zdobywać kolejne trofea na międzynarodowych zawodach. Jak widać bułka z bananem daje całkiem niezłe rezultaty. Miejmy nadzieję, że nawet w razie zakończenia sportowej kariery przez Adama, równowaga morze-góry zostanie zachowana. Szkoda też, że następcy skoczka z Wisły nie widać.

06.08.2010. 08:15